BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vieną dieną susimąsčiau - o kokią neblėstančią viltį per visą savo gyvenimą turi žmogus? Viltį, kuri nesikeičia ir pakelia sunkią valandą? Viltį, kad tavo gyvenimas nėra beprasmis? Tikrą VILTĮ?

Kažkur girdėjau, kad be vilties žmogus negali išgyventi nė vienos dienos. Ir tik pažinusi Dievą galėjau iš tiesų patirti, kokią didelę viltį ir nuostabų gyvenimą Jis dovanoja. Pažvelgus į savo praeitį, matau, kad tas gyvenimas, kurį gyvenau be Viešpaties Jėzaus buvo tikrai “tamsus”, be vilties ir prasmės, pilnas neapykantos žmonėms, net ir artimiausiems. Kai tai prisimenu, man pasidaro baisu, kaip neapykanta gali apnuodyti tavo gyvenimą, santykius su artimais žmonėmis. O mintis, kad tavo visas gyvenimas kažkoks beprasmis, kad jis niekur neveda, kėlė nerimą ir bejėgiškumo jausmą, jog nieko negali pakeisti. Ir tik tada, kai į mano gyvenimą atėjo Jėzus, jame pasidarė šviesu, išnyko gniuždanti neviltis, gyvenimas prisipildė prasmės, o širdis - ramybės ir džiaugsmo. Pasidarė gera gyventi, ėmiau net mėgautis tuo, kad gyvenu, džiaugtis saulės spinduliais, paukščių giesmėmis, medžių ošimu, bendravimu su draugais, šeimos nariais, kaimynais, bendradarbiais. O sunkiomis akimirkomis žinau, kur kreiptis - į JėzŲ, savo Atpirkėją, kabinuosi ir tikiu JO pažadais, kurie viltį uždega ir nuramina.

Aišku, jūs galite manimi nepatikėti, ir aš nesmerkiu jūsų. Tai reikia išgyventi pačiam. Pabandykite ir įsitikinkite patys, koks geras jums yra Dievas ir kiek daug Jis yra pasiruošęs jums duoti.

Viltis, kurią suteikia tik Dievas, neblėsta. Ji gyva ir man teikia jėgų.

“Tegul vilties Dievas pripildo jus dideliu džiaugsmu ir tikėjimo ramybe, kad Šventosios Dvasios jėga būtumėte pertekę vilties.” (laiškas Romiečiams 15:13)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Vienas komentaras įrašui “ViltiS”
  1. Žinai aš manau vien tik pabandyti neužtenka, Reikia įdėti savo jėgų ir daug pastangų. Pasėti tą sėklą ir jai męs ją tinkamai laistysim paskui turėsim labai didelį derlių. Bet juk jau noras melstis yra labai didelė malda :)

Komentuokite